DOMKI NEW

DOMKI NEW W OŚRODKU WYPOCZYNKOWYM SZCZELINIEC

W 2018 roku oddaliśmy do Państwa dyspozycji 10 nowych 6-8-osobowych domków New typu Sudeckiego. Zostały one specjalnie zaprojektowane z myślą o Państwa komforcie, funkcjonalności, jak również dbałością o ekologię. Domki są dwupoziomowe, na parterze mieści się salon z wraz z aneksem kuchennym i łazienką, na piętrze zaś znajdują się 2 sypialnie. Zastosowano w nich ogrzewanie elektryczne oraz nowoczesne pro ekologiczne grzanie wody bojlerami. Ściany wyłożone drewnem dodają im przytulności i idealnie wkomponowują się w styl górski. Domki w Górach Stołowych to idealne miejsce na wypoczynek. Zapraszamy i polecamy!

”Grzejniki hybrydowe posiadają w sobie system DUAL THERM – dwa systemy ogrzewania – połączenie ogrzewania podczerwienią z ogrzewaniem konwekcyjnym. Produkty te posiadają dwa elementy grzejne – jeden odpowiada za ogrzewanie podczerwienią, natomiast drugi – za ogrzewanie konwekcyjne.”

DOMKI Z ZEWNĄTRZ:

Domki w Górach Stołowych
Domki w Górach Stołowych
Domki w Górach Stołowych
Domki w Górach Stołowych

DOMKI WEWNĄTRZ:

DOMKI W GÓRACH STOŁOWYCH

Jeśli ktoś z Państwa nie był jeszcze w Górach Stołowych, to zapraszamy na wypoczynek do naszych domków znajdujących się w Karłowie, tuż obok Szczelińca Wielkiego i Małego. Urokliwe położenie, komfortowe i nowoczesne domki górskie, liczne atrakcje na terenie ośrodka i w jego okolicy, to tylko niektóre z naszych atutów. Zadbamy o to, by Państwa pobyt w naszym ośrodku był niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI:

  • zamknięty parking na terenie ośrodka
  • sala konferencyjna dla 70 osób
  • kort do tenisa
  • boiska do gry w koszykówkę
  • boiska do gry w siatkówkę oraz badmintona
  • wypożyczalnia sprzętu sportowego
  • miejsce do organizacji ogniska i grilla

ZOBACZ TEŻ:

Polecamy również Domki u Kasi i Stacha .

REZERWACJE: 

Karłów 6A, 57-350 Kudowa Zdrój 

tel./fax: 74 871 22 06, 

e-mail: biuro@szczeliniec.jchost07.pl