Majówka w Górach Stołowych

7-dniowy Weekend Majówkowy

Majówka w Górach Stołowych 2018 to niezwykła okazja, aby przy wykorzystaniu minimum dni urlopu spędzić tygodniowy pobyt w Górach Stołowych, sercu tutejszego Parku Narodowego i okolicach.

Oferta obejmuje minimum 7 noclegów w dniach 27.04.2018 do 06.05.2018

  • koszt wynajęcia 4-6 os. domku typu RETRO – 1540zł (minimalne obłożenie 4 os.)
  • koszt wynajęcia 6-8 os. domku typu NEW – 1960zł (minimalne obłożenie 6 os.)

Do ceny należy doliczyć pakiet kulinarno-rekreacyjny – 450zł os.

7 śniadań w formie szwedzkiego stołu, 7 obiadokolacji kuchni pogranicza polsko-czeskiego, w tym dnia 29.04.2018 w formie grilla z muzyką i beczką piwa.

W dniu 02.05.2018 wycieczka Browar Opat Broumov i Skalne Miasto Adrspach.

ADRSPACH – Skalne Miasto – Narodowy Rezerwat Przyrody w Czechach. Unikatowy na skalę światową rezerwat, w którym w którym wędrujemy w labiryncie ścieżek wytyczonych pomiędzy majestatycznymi, stromo wznoszącymi się skałami przybierającymi niesamowite, baśniowe formy. Podziwiamy wodospad rzeki Metuje (19 m.) a dla chętnych podróż łodzią po jeziorze o długości ok. 300 m. Czas wolny na obiad i zakup pamiątek.

Następnie wyjeżdżamy do Broumova, gdzie zwiedzamy browar, a także degustujemy 5 gatunków piw. W ciągu zwiedzania browaru w otoczeniu pachnącego słodu, wyprodukowanego przez własną słodownię i najlepszego czeskiego chmielu żateckiego odkryjemy tajemnice produkcji jednego z najstarszych piw klasztornych. Możemy zobaczyć jak rodzi się prawdziwe piwo, wytworzone z najlepszych miejscowych surowców, krystalicznie czystej wody pompowanej z własnej studni artezyjskiej o głębokości ponad 32 metrów.

 

Dodatkowe koszty:

w ADRSPACH:
– dorośli: 100 koron, dzieci do 6 lat – bezpłatnie, uczniowie, studenci, inwalidzi: 50 koron
– podróż łodzią – 50 koron
– bilet rodzinny (2 dorosłych + 2 dzieci)-250 koron

w Broumowie: 180 koron – wstęp połączony z degustacją piwa,dzieci do lat 15 – wstęp bezpłatny.

W cenę wycieczki wliczony jest przejazd komfortowym autokarem, ubezpieczenie NNW i KL oraz opieka przewodnika.

W dniu 04.05.2018 wycieczka do Pragi.

Trasa turystyczna:

Zwiedzanie zaczynamy ok godz. 11:00 od Klasztoru Strahovskiego oraz Placu Loretańskiego. Przechodzimy na Plac Hradczański, Zamek Praski, a w nim pałace i Katedra Św.Wita. Podziwiamy piękną panoramę Pragi. Przejście na małą Stranę i na Most Karola. Spacer krętymi uliczkami Starego Miasta oraz Rynek Staromiejski z ratuszem i zegarem Orloj. Zwiedzanie kończymy na Placu Św. Wacława, gdzie zostawiamy do Państwa dyspozycji czas wolny około 1,5h. W tym czasie można skorzystać z czeskiej restauracji gdzie orientacyjny koszt obiadu to ok. 250 KC. Wyjazd z Pragi o godzinie 17:00. Autokar odbiera grupę po zakończeniu zwiedzania – nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów metra.
W cenę wycieczki wliczony jest przejazd komfortowym, klimatyzowanym autokarem, ubezpieczenie NNW i KL oraz opieka licencjonowanego przewodnika praskiego.

Jak Państwo widzicie Majówka w Górach Stołowych to dobrze i aktywnie spędzony czas, nasz Ośrodek Wypoczynkowy Szczeliniec jest idealną bazą do zwiedzanie wielu atrakcji również takich jak Błędne Skały czy Szczeliniec Wielki.

Prognoza pogody

Najbardziej popularne pozycje & Strony

Portal twórczych i aktywnych

Strony internetowe

Owl You Need

Polecamy: Domki u Kasi i Stacha

domki w Karłowie

Domki w Karłowie

Pin It on Pinterest