Jak spędzić Boże Ciało 2022?

Wiosna już puka do naszych drzwi, dzień się wydłuża, już za moment drzewa pokryją się pierwszymi pąkami. Coraz piękniejsza aura sprzyja planowaniu nadchodzących długich weekendów na łonie natury. Jednym z nich jest okres Bożego Ciała w ciepłym czerwcowym klimacie. Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości gdzie spędzić ten czas, rozwiejemy je natychmiast – oczywiście polecamy Boże Ciało 2022 w Górach Stołowych w Ośrodku Wypoczynkowym Szczeliniec. Malownicze i spektakularne widoki na terenie Parku Narodowego Gór Stołowych, wiele turystycznych pieszych i rowerowych szlaków, cisza i spokój na łonie natury czynią nasze miejsce wyjątkowym. Tym bardziej w dobie dzisiejszych czasów  taka przestrzeń sprzyja odsunięciu od siebie różnych trosk i niesamowitej regeneracji organizmu.

Zobaczcie kilka fotografii:

Boże Ciało 2019 w Górach Stołowych
Boże Ciało 2019 w Górach Stołowych

Proponujemy Państwu ofertę specjalną przygotowaną przez Ośrodek Wypoczynkowy „Szczeliniec” znajdujący się u podnóża Szczelińca Wielkiego. Na terenie naszego ośrodka znajdują się dwupoziomowe całoroczne domki domki New typu Sudeckiego dla 6-8 osób oraz domki Retro typu Brda dla 4-6 osób. Nasza restauracja serwuje znakomite dania tradycyjnej kuchni staropolskiej i czeskiej. Dla ceniących aktywny wypoczynek, oferujemy boiska do siatkówki, koszykówki, kort tenisowy, siłownię plenerową i bezpłatną wypożyczalnię sprzętu sportowego.

Zobaczcie Państwo kilka zdjęć ośrodka i zapoznajcie się z naszą szczegółową ofertą:

Boże Ciało 2019 w Górach Stołowych
Boże Ciało 2019 w Górach Stołowych
Boże Ciało 2019 w Górach Stołowych
Boże Ciało 2019 w Górach Stołowych

Boże Ciało 2022 w Górach Stołowych

oferta zawiera:
– 4 noclegi w terminie 15-19.06.2022 
domek premium 600 zł./ doba
Domek New 450 zł/doba
Domek retro 250 zł/doba
– 4 obiadokolacje
– 4 śniadania

ATRAKCJE:

  • 18.06. wycieczka do Adrspach (cena pakietu nie obejmuje biletu wstępu),  Zwiedzamy czeską stronę Gór Stołowych Adrspach oraz odwiedzimy słynny browar „Opat ” w Broumovie. 
  • Wycieczka na Błędne Skały z przewodnikiem 16.06 (czwartek)

Koszt pakietu kulinarno-rekreacyjnego – 390 zł

Dzieci do 10 lat  -30%

ZOBACZ NASZE DOMKI I POKOJE:

Zachęcamy do kontaktu celem złożenia rezerwacji. Do zobaczenia! 🙂

ATRAKCJE TURYSTYCZNE W OKOLICY/ NA DOLNYM ŚLĄSKU / W CZECHACH