DOMKI SUDECKIE

DOMKI SUDECKIE W OŚRODKU WYPOCZYNKOWYM SZCZELINIEC

W 2018 roku oddaliśmy do Państwa dyspozycji 10 nowych 4-8-osobowych domków New typu Sudeckiego. Zostały one specjalnie zaprojektowane z myślą o Państwa komforcie, funkcjonalności, jak również dbałością o ekologię. Domki są dwupoziomowe. Na parterze mieści się salon z rozkładaną wersalką wraz z aneksem kuchennym i łazienką, na piętrze zaś znajdują się 2 sypialnie, w każdej 3 tapczaniki. Zastosowano w nich ogrzewanie elektryczne oraz nowoczesne pro ekologiczne grzanie wody bojlerami. Ściany wyłożone drewnem dodają im przytulności i idealnie wkomponowują się w styl górski. Domki w Górach Stołowych to idealne miejsce na wypoczynek. Zapraszamy i polecamy!

”Grzejniki hybrydowe posiadają w sobie system DUAL THERM – dwa systemy ogrzewania – połączenie ogrzewania podczerwienią z ogrzewaniem konwekcyjnym.

 

Produkty te posiadają dwa elementy grzejne – jeden odpowiada za ogrzewanie podczerwienią, natomiast drugi – za ogrzewanie konwekcyjne.”

Do ceny domku doliczany jest koszt zużytej energii w cenie 2.00 PLN za 1kWh (aktualizowane zgodnie z taryfą dostawcy prądu). 

 

 

 

 

DOMKI Z ZEWNĄTRZ:

Domki w Górach Stołowych
Domki w Górach Stołowych
Domki w Górach Stołowych
Domki w Górach Stołowych

DOMKI W GÓRACH STOŁOWYCH

Jeśli ktoś z Państwa nie był jeszcze w Górach Stołowych, to zapraszamy na wypoczynek do naszych domków znajdujących się w Karłowie, tuż obok Szczelińca Wielkiego i Małego, Błędnych Skał i Skalnych Grzybów. To idealna baza wypadowa do Adršpach i Pragi. Urokliwe położenie, komfortowe i nowoczesne domki górskie, liczne atrakcje na terenie ośrodka i w jego okolicy, to tylko niektóre z naszych atutów. Zadbamy o to, by Państwa pobyt w naszym ośrodku był niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI:

  • zamknięty parking na terenie ośrodka
  • sala konferencyjna dla 70 osób
  • siłownia zewnętrzna
  • 2 place zabaw
  • boiska do gry w koszykówkę
  • boiska do gry w siatkówkę oraz badmintona
  • wypożyczalnia sprzętu sportowego
  • miejsce do organizacji ogniska i grilla

ZOBACZ TEŻ:

Polecamy również Domki u Kasi i Stacha .

REZERWACJE: 

Recepcja: recepcja@szczeliniec.pl

8:00 - 20:00 tel.+48 607 155 125

Grupy zorganizowane:  biuro@szczeliniec.pl  

 +48 607 155 125