ATRAKCJE

Atrakcje turystyczne Gór Stołowych i okolic

Nie opuszczając Gór Stołowych można spędzić niezwykle interesujące i niezapomniane dwa tygodnie podziwiając tutejsze, unikalne w skali światowej krajobrazy ze szlaków pieszych i rowerowych. Karłów znajduje się w sercu Gór Stołowych i na skrzyżowaniu większości szlaków turystycznych wytyczonych w tym regionie.

Krótki lub długi pobyt tutaj może obfitować w niezwykłe doznania związane ze spacerami i wycieczkami pieszymi o najbliższej okolicy. Znajdzie się tutaj zarówno coś dla zaawansowanych wędrowców jak i dla dzieci, a nawet rodziców z wózkami.

Z drugiej jednak strony w zasięgu kilku lub kilku-dziesięcio minutowej podróży, nasi goście mają do dyspozycji olbrzymią ilość wszelkich możliwych atrakcji takich jak pływalnie, muzea, parki rozrywki. Wielu naszych gości organizuje sobie zwiedzanie Pragi.

Pobyt w Karłowie u podnóża Szczelińca (a tak naprwdę to dwóch Szczelińców) nie może się nie udać. Spośród wielu atrakcji i miejsc, które warto zobaczyć na pewno każdy znajdzie coś najlepszego dla siebie.

Chętnie pomagamy gościom w wyborze najatrakcyjniejszych wycieczek, a także organizujemy dłuższe wyjazdy dla grup turystów.

REZERWACJE: 

Karłów 6A, 57-350 Kudowa Zdrój 

tel./fax: 74 871 22 06, 

e-mail: szczeliniec@home.pl