ATRAKCJE

Atrakcje turystyczne Gór Stołowych i okolic

Nie opuszczając Gór Stołowych można spędzić niezwykle interesujące i niezapomniane dwa tygodnie podziwiając tutejsze, unikalne w skali światowej krajobrazy ze szlaków pieszych i rowerowych. Karłów znajduje się w sercu Gór Stołowych i na skrzyżowaniu większości szlaków turystycznych wytyczonych w tym regionie.

Krótki lub długi pobyt tutaj może obfitować w niezwykłe doznania związane ze spacerami i wycieczkami pieszymi o najbliższej okolicy. Znajdzie się tutaj zarówno coś dla zaawansowanych wędrowców jak i dla dzieci, a nawet rodziców z wózkami.

Z drugiej jednak strony w zasięgu kilku- lub kilkudziesięciominutowej podróży, nasi goście mają do dyspozycji olbrzymią ilość wszelkich możliwych atrakcji takich jak pływalnie, muzea, parki rozrywki. Wielu naszych gości organizuje sobie zwiedzanie Pragi oraz czeskiego skalnego miasta Adršpach .

Pobyt w Karłowie u podnóża Szczelińca (a tak naprawdę to dwóch Szczelińców – Wielkiego i Małego), tuż obok słynnych Błędnych Skał i Skalnych Grzybów, nie może się nie udać. Spośród wielu atrakcji i miejsc, które warto zobaczyć na pewno każdy znajdzie coś najlepszego dla siebie.

Chętnie pomagamy gościom w wyborze najatrakcyjniejszych wycieczek, a także organizujemy dłuższe wyjazdy dla grup turystów.

REZERWACJE: 

Recepcja: recepcja@szczeliniec.pl

8:00 - 20:00 tel.+48 607 155 125

Grupy zorganizowane:  biuro@szczeliniec.pl  

 +48 607 155 125