Majówka w Górach Stołowych

7-dniowy Weekend Majówkowy

Majówka w Górach Stołowych 2018 to niezwykła okazja, aby przy wykorzystaniu minimum dni urlopu spędzić tygodniowy pobyt w Górach Stołowych, sercu tutejszego Parku Narodowego i okolicach.

Oferta obejmuje minimum 7 noclegów w dniach 27.04.2018 do 06.05.2018

  • koszt wynajęcia 4-6 os. domku typu RETRO – 1540zł (minimalne obłożenie 4 os.)
  • koszt wynajęcia 6-8 os. domku typu NEW – 1960zł (minimalne obłożenie 6 os.)

Do ceny należy doliczyć pakiet kulinarno-rekreacyjny – 450zł os.

7 śniadań w formie szwedzkiego stołu, 7 obiadokolacji kuchni pogranicza polsko-czeskiego, w tym dnia 29.04.2018 w formie grilla z muzyką i beczką piwa.

W dniu 02.05.2018 wycieczka Browar Opat Broumov i Skalne Miasto Adrspach.

ADRSPACH – Skalne Miasto – Narodowy Rezerwat Przyrody w Czechach. Unikatowy na skalę światową rezerwat, w którym w którym wędrujemy w labiryncie ścieżek wytyczonych pomiędzy majestatycznymi, stromo wznoszącymi się skałami przybierającymi niesamowite, baśniowe formy. Podziwiamy wodospad rzeki Metuje (19 m.) a dla chętnych podróż łodzią po jeziorze o długości ok. 300 m. Czas wolny na obiad i zakup pamiątek.

Następnie wyjeżdżamy do Broumova, gdzie zwiedzamy browar, a także degustujemy 5 gatunków piw. W ciągu zwiedzania browaru w otoczeniu pachnącego słodu, wyprodukowanego przez własną słodownię i najlepszego czeskiego chmielu żateckiego odkryjemy tajemnice produkcji jednego z najstarszych piw klasztornych. Możemy zobaczyć jak rodzi się prawdziwe piwo, wytworzone z najlepszych miejscowych surowców, krystalicznie czystej wody pompowanej z własnej studni artezyjskiej o głębokości ponad 32 metrów.

 

Dodatkowe koszty:

w ADRSPACH:
– dorośli: 100 koron, dzieci do 6 lat – bezpłatnie, uczniowie, studenci, inwalidzi: 50 koron
– podróż łodzią – 50 koron
– bilet rodzinny (2 dorosłych + 2 dzieci)-250 koron

w Broumowie: 180 koron – wstęp połączony z degustacją piwa,dzieci do lat 15 – wstęp bezpłatny.

W cenę wycieczki wliczony jest przejazd komfortowym autokarem, ubezpieczenie NNW i KL oraz opieka przewodnika.

W dniu 04.05.2018 wycieczka do Pragi.

Trasa turystyczna:

Zwiedzanie zaczynamy ok godz. 11:00 od Klasztoru Strahovskiego oraz Placu Loretańskiego. Przechodzimy na Plac Hradczański, Zamek Praski, a w nim pałace i Katedra Św.Wita. Podziwiamy piękną panoramę Pragi. Przejście na małą Stranę i na Most Karola. Spacer krętymi uliczkami Starego Miasta oraz Rynek Staromiejski z ratuszem i zegarem Orloj. Zwiedzanie kończymy na Placu Św. Wacława, gdzie zostawiamy do Państwa dyspozycji czas wolny około 1,5h. W tym czasie można skorzystać z czeskiej restauracji gdzie orientacyjny koszt obiadu to ok. 250 KC. Wyjazd z Pragi o godzinie 17:00. Autokar odbiera grupę po zakończeniu zwiedzania – nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów metra.
W cenę wycieczki wliczony jest przejazd komfortowym, klimatyzowanym autokarem, ubezpieczenie NNW i KL oraz opieka licencjonowanego przewodnika praskiego.

Jak Państwo widzicie Majówka w Górach Stołowych to dobrze i aktywnie spędzony czas, nasz Ośrodek Wypoczynkowy Szczeliniec jest idealną bazą do zwiedzanie wielu atrakcji również takich jak Błędne Skały czy Szczeliniec Wielki.

REGULAMIN O.W. SZCZELINIEC

Regulamin O.W.Szczeliniec

Zapoznaj się ze szczegółami regulaminu.

Polecamy: Domki u Kasi i Stacha

domki w Karłowie

Domki w Karłowie

Bus: Karłów Kudowa

Bus Kudowa Karłów_Kudowa

Portal twórczych i aktywnych

Strony internetowe

Owl You Need

Serwis informacyjny Kudowa-Zdrój