Rodzinna Wielkanoc 2022 w Karłowie

Zapraszamy w Góry Stołowe

Rodzinna Wielkanoc w Karłowie

 
Odłóż na bok świąteczną bieganinę, nie zaprzątaj sobie głowy obowiązkami, zakupami, porządkami  – spędź ten czas z Nami, w rodzinnej atmosferze, pośród niezapomnianych widoków, racząc się pyszną kuchnią oraz zapierającym dech widokiem na Szczeliniec Wielki.
Noclegi w Karłówie
 
Czekają na Państwa:
 
* noclegi w komfortowych, w pełni wyposażonych domkach min 3 noce 15-18.04.2022 ( możliwość przedłużenia pobytu 15% rabatu)
 
* obiadokolacje w staropolskim stylu w dniu przyjazdu oraz w sobotę
 
* smaczne sobotnie śniadanie serwowane w formie bufetu z regionalnymi smakołykami
 
* tradycyjny koszyczek ze święconką, przygotowany dla Państwa oraz wspólny spacer do lokalnej, wiejskiej kapliczki (święcenie pokarmów w Wielką Sobotę)
 
* uroczyste śniadanie Wielkanocne  – szanowni goście serdecznie zapraszamy na wspólne Niedzielne śniadanie pełne wyśmienitych, tradycyjnych potraw. Podstawowym elementem menu są oczywiście jajka – symbol życia i odrodzenia, podawane w różnej postaci. Słowem – stół mieniący się na żółto.
Na stole wielkanocnym pojawi się barszcz biały z kiełbaską, swojskie wędliny, duży wybór regionalnych oraz tradycyjnych dań z najlepszych produktów. Nie zabranie słodkości, stół uginał się będzie od wyśmienitych mazurków, babek, serników.
 
* Niedzielny obiad również spędzimy w rodzinnej ciepłej atmosferze, gdzie gospodarz osobiście pokroi dla Państwa Udziec jagnięcy z różnorodnymi dodatkami, wspólnie wypijemy poobiednią kawę oraz wypijemy symboliczny kieliszek wina przy delikatnej muzyce
 
* Świąteczny poniedziałek – zapraszamy na dalsze ucztowanie, począwszy od śniadania , kończąc wczesnym obiadem.
Boże Ciało 2019 w Górach Stołowych
Oferta zawiera:
Noclegi :
 * domek New 450 zł doba za domek
 * domek premium 600 zł doba za domek
 * pakiet kulinarny 15-18.04.2022r. 310 zł za osobę
 *bezpłatny parking
 * wi-fi w domkach
* bezpłatny dostęp do obiektów sportowych ,strzech , miejsc grillowych
 
Do opłaty za nocleg doliczana jest opłata za zużycie prądu. Godzina zameldowania 15.00. Godzina wymeldowania 14.00 (po wczesnym obiedzie). Nie akceptujemy zwierząt. 
Odetchnij głęboko i nabierz sił w miejscu, gdzie prawdziwe wytchnienie jest możliwe.
 
Będzie Nam niezmiernie miło Gościć Państwa w Naszym Ośrodku.
 
 

ZOBACZ NASZE DOMKI I POKOJE:

ATRAKCJE TURYSTYCZNE W OKOLICY/ NA DOLNYM ŚLĄSKU / W CZECHACH