Siłownia plenerowa w Ośrodku Wypoczynkowym Szczeliniec

 

Nie zdążyliśmy się Wam jeszcze pochwalić, że od jakiegoś czasu w naszym ośrodku znajduje się nowoczesna siłownia plenerowa 🙂 To wspaniała okazja do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, którą Wam zdecydowanie polecamy.

Zalety siłowni plenerowych

Siłownie plenerowe zwane są także fit parkami w ostatnich latach cieszą się bardzo dużą popularnością. Mają zdecydowanie więcej plusów niż tradycyjne siłownie – ćwiczymy na otwartym świeżym terenie, a nie w przepoconym pomieszczeniu. Dotleniamy swój organizm i przy słonecznej pogodzie dostarczamy mu cenną witaminę D wpływającą na poprawę samopoczucia. Do tego możemy cieszyć się bliskością natury, a w naszym przypadku okoliczne widoki są zachwycające, czego nikomu nie musimy tłumaczyć 😉 Ćwiczenia wśród zieleni pomagają łagodzić stresy, zwolnić tempo i odsunąć w dal myśli o codziennych obowiązkach.

Siłownie outdoorowe także dla starszych osób

Prawidłowo wykonywane ćwiczenia w fit parku mogą pełnić rolę rehabilitacji lub prehabilitacji. Starsze bądź do tej pory mało aktywne fizycznie osoby ćwicząc na urządzeniach siłowni plenerowej wzmocnią mięśnie brzucha, pleców, nóg i ramion. Pozwalają one na zapobieganie lub zmniejszanie bólu pleców czy bioder.

Siłownia plenerowa z widokiem na góry

W naszej siłowni znajdziecie urządzenia do ćwiczeń siłowych – wzmacniających, wydolnościowych, poprawiających koordynację, oraz krążenie krwi. Regularne treningi w siłowni outdoorowej zapewniają świetny trening ogólnorozwojowy. Wykonując ćwiczenia, możemy poprawić swoją kondycję, samopoczucie, wzmocnić mięśnie i poprawić wygląd sylwetki. To także wspaniała okazja do podziwiania pięknych górskich widoków 🙂

Zachęcamy do ćwiczeń, ruch to zdrowie! 

Zapraszamy do odwiedzenia i polubienia naszego fanpage’a 🙂

REGULAMIN O.W. SZCZELINIEC

Regulamin O.W.Szczeliniec

Zapoznaj się ze szczegółami regulaminu.

Polecamy: Domki u Kasi i Stacha

domki w Karłowie

Domki w Karłowie

Bus: Karłów Kudowa

Bus Kudowa Karłów_Kudowa

Portal twórczych i aktywnych

Strony internetowe

Owl You Need

Serwis informacyjny Kudowa-Zdrój